تبلیغات
منچستر یونایتد - هیپیا: شخصیت تیمی خود را نشان دادیم

منچستر یونایتد

پایگاه خبری بروز منچستر یونایتددر هفته پایانی لیگ قهرمانان بایرلورکوزن با برد 1 - 0 مقابل سوسیه داد توانست با توجه به شکست شاختار مقابل منچستریونایتد به عنوان تیم دوم گروه A به مرحله بعدی لیگ قهرمانان راه یابد.

به نقل از سایت یوفا، سامی هیپیا سرمربی فنلاندی لورکوزن درباره بازی تیمش گفت: "بار دیگر تیم من شخصیت واقعی خود را نشان داد. من احساس می کنم بازیکنان تیم در ابتدای بازی خسته به نظر می رسیدند، اما در نهایت موفق شدیم ریتم خود را پیدا کنیم. نتیجه نهایی کیفیت بازی خوب ما را نشان نمی دهد، ما می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم.

"من در بین نیمه به بازیکنانم گفتم که حتما باید یک گل بزنیم و برای این کار فقط باید به خود باور داشته باشیم. وقتی از نتیجه بازی منچستر - شاختار اطلاع یافتم فهمیدم که نباید بیش از حد ریسک کنیم.

"ما از این نتیجه بسیار خوشحالیم. ما به دلیل خستگی در قایق ابتدایی خیلی آرام بازی کردیم اما در ادامه به بازی احاطه پیدا کردیم. مهم ترین چیز برای ما در این بازی کسب برد و راه یابی به مرحله بعدی بود.

"اکنون ما باید منتظر قرعه کشی روز دوشنبه باشیم. ما به خودمان اعتقاد داریم. در سه بازی قبلی خود برنده بوده ایم و تا تعطیلات کریسمس دو بازی دیگر در پیش درایم و می خواهیم به همین روند ادامه دهیم. "


برچسب ها:سامی هیپیا، منچستریونایتد،

[ پنجشنبه 9 بهمن 1393 ] [ علی ]

[ نظرات() ]