تبلیغات
منچستر یونایتد - روی کین: تصمیم گیری های فردیناند در زمین مضحک است

منچستر یونایتد

پایگاه خبری بروز منچستر یونایتد


روی کین: تصمیم گیری های فردیناند در زمین مضحک است
شیاطین سرخ در این دیدار نمایش چندان خوبی ارائه ندادند و به همین دلیل، روی کین از ریو فردیناند و همچنین اشلی یانگ به شدت انتقاد کرد


 روی کین، کاپیتان سابق منچستریونایتد، ریو فردیناند، مدافع باتجربه شیاطین سرخ را متهم کرد که مانند بازیکنان تازه کار بازی می کند و معتقد است که دیوید مویس باید کاملا مراقب بازی های این بازیکن باشد.
بعد از دو شکست پیاپی در لیگ برتر، منچستریونایتد شب گذشته موفق شد در لیگ قهرمانان با گل فیل جونز، شاختار دونتسک را شکست بدهد.

با این وجود، شیاطین سرخ در این دیدار نمایش چندان خوبی ارائه ندادند و به همین دلیل، روی کین از ریو فردیناند و همچنین اشلی یانگ به شدت انتقاد کرد.

او به خبرنگاران گفت:" بازیکنان منچستریونایتد هیچ واکنشی به نتایج ضعیف هفته گذشته نداشتند. آنها شبیه یک تیم نیستند. تنها جمعی بازیکن هستند که هر یک برای خودش می دود.
شما می توانید از بازیکنان در مقابل اشتباهات دفاع کنید اما نمی توانید از آنها به خاطر اینکه تکل نمی زنند یا به بازیکن حریف نزدیک نمی شوند، دفاع کنید.

منچستریونایتد در نیمه اول چند موقعیت خوب داشت که اشلی یانگ آنها را از دست داد. او باید آنها را گل می کرد. اگر بخواهیم مجموع دوران حضور او در منچستریونایتد را بررسی کنیم، باید بگوییم چنین نمایش هایی کافی نیست.

دیوید مویس قبل از بازی گفت که مسئولیت این نتایج را برعهده می گیرد تا فشار از روی بازیکنان کم شود اما ما در مورد بازیکنان باتجربه صحبت می کنیم.

تصمیم گیری ریو فردیناند، تصمیم هایی که او می گیرد، واقعا مضحک است. به نظر می رسید بازی اول اوست.

 همان طور که قبل از بازی گفتیم، تردیدهای زیادی در مورد سرمربی و بازیکنان وجود دارد. این برای منچستریونایتد خوب نیست."


برچسب ها:روی کین، منچستریونایتد، ریو فردیناند،

[ پنجشنبه 9 بهمن 1393 ] [ علی ]

[ نظرات() ]