تبلیغات
منچستر یونایتد - یانگ: یونایتد پر قدرت باز می گردد

منچستر یونایتد

پایگاه خبری بروز منچستر یونایتداشلی یانگ می گوید بازیکنان منچستر یونایتد هواداران را ناراحت کرده اند و باید از این موضوع شرمسار و به دنبال جبران این نتایج باشند.

اگر چه منچستر یونایتد موفق شد شاختار دونتسک را در آخرین بازی گروهی لیگ قهرمانان اروپا شکست دهد اما آن ها پیش از این با دو شکست خانگی در برابر اورتون و نیوکاسل هواداران خود را نا امید کرده بودند.
هرچند منچستر یونایتد از 10 نوامبر تا کنون موفق به پیروزی در لیگ برتر نشده است، اما مویس اعتقاد دارد روز یکشنبه این کابوس به کلی پایان می یابد و منچستر یونایتد با پیروزی در برابر آستون ویلا به روند رو به رشد خود ادامه می دهد.

هم چنین یانگ که پس از مدت ها در ترکیب اصلی منچستریونایتد قرار گرفت گفت: "حالا ما همه با هم متحد هستیم تا نتایج ضعیف خود را جبران کنیم. ما می خواهیم برد ها خود را شروع کنیم و استارت این کار را از روز یکشنبه خواهیم زد؛ خوشبختانه ما با برنامه ریزی کامل به مصاف آستون ویلا خواهیم رفت و قطعا پیروز میدان خواهیم شد.

فعلا برای ما تعداد گل مهم نیست، ما فقط می خواهیم پیروز شویم و به کورس قهرمانی بازگردیم؛ همه ما از اعتماد به نفس بالایی برخورداریم و می توانیم پیروز میدان بشویم."

وی در مورد اختلاف 13 امتیازی منچستر یونایتد با صدر جدول نیز گفت: "ما قطعا جبران خواهیم کرد. تیم های بالای جدول بازی های سختی را در پیش دارند و در کریسمس که بازی ها به صورت فشرده برگزار می شود ما به راحتی به جمع مدعیان باز خواهیم گشت."


برچسب ها:اشلی یانگ، منچستر یونایتد،

[ پنجشنبه 9 بهمن 1393 ] [ علی ]

[ نظرات() ]