تبلیغات
منچستر یونایتد - یونایتد برای خرید گایتان باید ۲۰ میلیون یورو بدهد!

منچستر یونایتد

پایگاه خبری بروز منچستر یونایتدبه نقل از گزارشات رسیده از پرتغال منچستریونایتد همچنان به دنبال خرید وینگر آرژانتینی بنفیکا, نیکولاس گایتان می باشد.

 در آوریل سال ۲۰۱۲ برای اولین بار گزارش شد که یونایتد قصد دارد در ازای دادن فابیو و ماکدا به بنفیکا این وینگر پرتغالی را به خدمت بگیرد.
بقیه در ادامه مطلب

در تابستان امسال نیز به طور مرتب خبرهایی از علاقه یونایتد به خرید این وینگر ۲۵ ساله شنبده می شد اما در پایان مهلت نقل و انتقالات این قرارداد نهایی نشد.

.

.

بر طبق گزارش روزنامه او ژورگو, رئیس باشگاه بنفیکا آشکار ساخته است که در صورت دریافت پیشنهادی ۲۰ میلیون یورویی گایتان را که قراردادش سال ۲۰۱۶ به پایان می رسد, می فروشد.

گفته می شود یونایتد به دنبال آنخل دی ماریا می باشد اما رقم فروش بالای این بازیکن باعث شده تا باشگاه انگلیسی توجه خود را معطوف به خرید گایتان کند.

شکی نیست که گایتان می تواند در ترکیب یونایتد بدرخشد اما مسئله اساسی این است که آیا یونایتد در حال حاضر به یک وینگر نیاز دارد؟

هافبک وسط دغدغه اصلی دیوید مویز می باشد. مویز محتملا ترجیح می دهد تا برای تقویت وینگرهای خود روی عدنان و زاها دو استعداد جوان تیم سرمایه گذاری کند.برچسب ها:منچستر یونایتد، بنفیكا، گایتان، دیوید مویز، لیگ برتر انگلیس، نقل و انتقالات،

[ پنجشنبه 9 بهمن 1393 ] [ علی ]

[ نظرات() ]