تبلیغات
منچستر یونایتد - کوکه و اسنایدر شایعات نقل و انتقالات را تکذیب کردند

منچستر یونایتد

پایگاه خبری بروز منچستر یونایتد کوکه و وسلی اسنایدر که گفته می شد دو بازیکن مد نظر دیوید مویس برای نقل و انتقالات ژانویه می باشند ، در واکنش به شایعات اخیر هر گونه برقراری ارتباط با منچستر یونایتد را تکذیب کردند.


وسلی اسنایدر ، هافبک و بازیساز هلندی تیم گالاتاسرای ترکیه ، که ۱۲ ماه پیش و در نقل و انتقالات ژانویه به این تیم منتقل شد ، اکنون چند وقتی است که به طور مداوم و با شایعاتی بعضا جدی به انتقال به لیگ برتر و به خصوص منچستر یونایتد لینک شده است.


اسنایدر با بیان اینکه در فصل نقل و انتقالات پیش رو هر اتفاقی ممکن است رخ دهد می گوید که تا این لحظه هیچ نشانه ای از اقدام منچستر یونایتد برای انتقال وی به الدترافورد مشاهده نکرده است.

وی در گفتگو با روزنامه ی nos هلند می گوید :

“من هم به اندازه ی شما از ماجرا مطلع هستم. در حد اخباری که روزنامه ها منتشر می کنند که مشخص است هر موقع به فصل نقل و انتقالات نزدیک می شویم این اخبار بیرون می آیند.”

” این اخبار وقتی که در ترکیه بازی می کنید به نوعی برای شما موجب مزاحمت می شود. مردم اینجا در مورد اینگونه مسائل به شدت عاطفی و احساساتی هستند.”

” من علاقه ای ندارم که هر وقت اسم من در مطبوعات می آید ، مجبور شوم خودم را برای مردم توجیه کنم. اینجا همه چیز خوب است و من از عملکرد خودم راضی هستم و این حقیقت که ما از مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان صعود کردیم بسیار فوق العاده است.”

” من اینجا خوشحال هستم ولی شما هیچوقت به طور قطع نمی توانید بگویید که در فوتبال چه اتفاقی خواهد افتاد.”

با وجود آنکه دیوید مویس ، سرمربی شیاطین سرخ، روز چهارشنبه برای مشاهده ی بازی اتلتیکو مادرید و پورتو در ورزشگاه ویسنته کالدرون حاضر شده بود ، کوکه ،هافبک اسپانیایی تیم اتلتیکو مادرید، هر گونه شایعه مبنی بر اینکه هدف دیوید مویس تماشای بازی وی بوده است را رد می کند.

شیاطین سرخ در این فصل به شدت به دنبال جذب یک هافبک برای تقویت کمربند میانی تیمشان هستند و به نظر میرسد کوکه بازیکن مناسبی برای رفع این مشکل در منچستر یونایتد می باشد چرا که این بازیکن ۲۱ ساله هم از شرایط سنی مناسبی برخوردار است و هم قابلیت های زیادی را به خط هافبک یک تیم اضافه می کند.

به هر حال این بازیکن جوان نیز دریافت هرگونه پیشنهاد از جانب تیم های انگلیسی را رد می کند و با بیان اینکه به تازگی قرارداد خود را تا ۲۰۱۸ تمدید کرده است به وجود اینگونه شایعات پیرامون خودش اهمیتی نمی دهد.

کوکه در گفتگو با یک شبکه ی تلویزیونی گفت :

” من هیچ چیزی در مورد حضور دیوید مویس و تماشای بازی ما نمی دانستم.”

” ولی  من هیچ علاقه ای به این صحبت ها و شایعات ندارم چرا که در تابستان همین فصل قرار داد خودم را تمدید کردم.”

ژوزه لوئیس کامینرو ، مدیر ورزشی باشگاه اتلتیکو مادرید  نیز در مورد حضور دیوید مویس در ورزشگاه ویسنته کالدرون اینگونه پاسخ میدهد:

“من فکر می کنم که او به این دلیل برای دیدن بازی ما آمد که که اتلتیکو یکی از ۱۶ تیم لیگ قهرمانان اروپا است و آنها نیز توانسته اند به مرحله ی بعدی صعود کنند.”


برچسب ها:منچستر یونایتد،

[ یکشنبه 12 بهمن 1393 ] [ علی ]

[ نظرات() ]