تبلیغات
منچستر یونایتد - مویس:رونی در یونایتد می ماند تا رکورد ها را بشکند

منچستر یونایتد

پایگاه خبری بروز منچستر یونایتددیوید مویس می گوید وین رونی در یونایتد می ماند تا رکورد ها را بشکند و به زودی بتواند رکورد بابی چارلتون را جا به جا کند.

رونی اکنون در یونایتد در مکان چهارم برترین گلزنان باشگاه قرار دارد و تنها ۴۲ گل با بازیکن افسانه ای یونایتد سر بابی چارلتون فاصله دارد تا رکورد گلزنی او را بشکند بابی در دوران حضورش در یونایتد ۲۴۹ گل برای شیاطین سرخ به ثمر رساند مویس با اعتماد به نفس می گوید رونی به زودی این رکورد را جا به جا می کند.
مویس درباره رکورد بابی چارلون در کنفرانس مطبوعاتی خود گفت:کار های بزرگی در انتظار وین هستند تا وین به آنها برسد و رکورد بابی را نیز بشکند.

مویس با جدیت گفت رونی آماده رکورد بازی کردن گیگز را می خواهد بشکند وین رونی در این هفته رقابت ها پانصدمین بازی خود را برای منچستر یونایتد انجام می دهد اما با رکورد رایان گیگز افسانه ای فاصله زیادی دارد رایان ۹۵۵ بازی را تاکنون برای یونایتد انجام داده است.وین تاکنون ۵۰۰ بازی برای اورتون و یونایتد انجام داده است و مویس می گوید این مهاجم انگلیسی۲۸ ساله می تواند این رکورد فوق العاده گیگز را جا به جا کند.

مویس به خبرنگاران گفت:رونی می تواند این رکورد ها را جا به جا کند همانطور که او مسن تر می شود بازی ها خوبی برای یونایتد انجام می دهد او عالی است.اما اگر او مسن تر شود سرعت خود را از دست می دهد ولی می تواند مانند گیگز بازی های خوب خود را ادامه دهد.

افسانه های زیادی در این باشگاه وجود داشته است و من می خواهم وین را به آنها اضافه کنم و به عنوان اسطوره در باشگاه حضور داشته باشد وضعیت خوب او همه چیز را برای اسطوره شدن او نشان می دهد اگر او را در بهترین شرایط قرار بدهم مطمئن هستم که او تا سالهای زیادی برای منچست یونایتد می درخشد.

من مطمئن هستم که او اسطوره باشگاه خواهد شد او یک پسر فوق العاده برای باشگاه بوده است و در مدت طولانی که در این جا بوده است بسیار عالی کار کرده است شما می توانید ببینید که او چقدر خوب کار میکند مانند او در فوتبال کم پیدا می شود ولی آیا او به رکورد گیگزی می رسد قضیه جداگانه ای است گیگز واقعا در شرایط خوب بدنی قرار دارد و من سعی می کنم وین را نیز مانند او در بهترین شرایط قرا بدهم.


برچسب ها:مویس، منچستر یونایتد،

[ یکشنبه 12 بهمن 1393 ] [ علی ]

[ نظرات() ]