تبلیغات
منچستر یونایتد - فیل جونز:بازی با ویلا سرنوشت ساز خواهد بود

منچستر یونایتد

پایگاه خبری بروز منچستر یونایتدفیل جونز بازیکن جوان و آینده دار یونایتد در صحبت هایی اعلام کرد بازی روز یکشنبه مقابل استون ویلا بسیار سرنوشت ساز خواهد بود زیرا آنها می خواهند با برد در آن بازی خود را به جمع مدعیان قهرمانی اضافه کنند.منچستر یونایتد اکنون در مقام نهم قرار دارد و با صدر جدر یعنی آرسنال ۱۳ امتیاز فاصله دارند.

منچستر یونایتد پس از ۳ بازی دردناک توانستند در بازی سه شنبه شب در اروپا شاختار دونتسک را شکست دهند و جونز معتقد است این می تواند یک شروع عالی برای یونایتد در لیگ برتر باشد و می تواند این روند پیروزی ها در بازی با استون ویلا نیز ادامه یابد.

ای بازی سرنوشت سازی می تواند باشد ما باید یکشنبه در لیگ برتر برای امید داشتن به قهرمانی استون ویلا را شکست دهیم جونز همچنین گفت تنها هدف ما در بازی روز یکشنبه برد است.

ما به این ۳ امتیاز برای ادامه راه نیاز داریم ما این حرف ها رو قبل از هر بازی می زدیم اما حال هدف ما نسبت به قبل فرق کرده است و فقط به فکر پیروزی هستیم.

ما شروع خوبی در این چند بازی اخیر نداشتیم و می خواهیم با قدرت به کارمان ادامه دهیم و در بازی ها پیروز باشیم.

ویلا تیم خوبی است ولی ما باید به هر نحو ممکن این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

این یک بازی سرنوشت ساز است و میدانیم که باید این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم ما دوست داریم این بازی را با برد پشت سر بگذاریم و ما دوست داریم با این پیروزی استارت پیروزی هایمان را بزنیم.

اعتماد به نفس بازیکنان کمی کم شده بود بعد از اتمام بازی با نیوکاسل اما الان روحیه تیم بسیار بالاست ما در منچستر یونایتد بازی می کنیم و این فشار ها نیز وجود دارد.

جانی ایوانز در بازی با شاختار نشان داد به خوبی تلاش کرد که از دفاع محافظت کند اما هیچ بازی آسان نیست و شاختار نیز حمله هایی به سوی دروازه یونایتد انجام داد دفاعمان باید بیشتر تلاش کنند تا به کم گل خوردن تیم کمک کند.

او گفت: ما در بازی برابر شاختار در نیمه اول بازی بدی انجام دادیم اما در نیمه دوم نمایشمان بهتر شد من احساس می کنم در شروع نیمه دوم تیم به هماهنگی بهتری دست یافت و کنترل بازی را نیز به خوبی در دست گرفتیم اما باید در بازی های بعد هماهنگ تر باشیم.

ما در سمت راست بسیار عالی کار کردیم و کنترل خوبی در سمت راست داشتیم.

بازیکنان در واقعا در این بازی بسیار با انگیزه بودند و من از این بابت بسیار خوشحالم آنها به خوبی توپ را پخش می کردند و برای تصاحب توپ نیز به خوبی تلاش می کردند.


برچسب ها:فیل جونز، منچستر یونایتد،

[ یکشنبه 12 بهمن 1393 ] [ علی ]

[ نظرات() ]