تبلیغات
منچستر یونایتد - یونایتد و پیشنهاد ۱۶ میلیون پوندی به بینز

منچستر یونایتد

پایگاه خبری بروز منچستر یونایتدمنچستر یونایتد می خواهد با یک پیشنهاد دیگر برای بینز در ژانویه اقدام کند و گفته می شود یونایتد به دنبال رایان برتراند و لوک شاو نیز می باشد.


به گزارش دیلی اکسپرس با علاقه چلسی به شاو یونایتد می تواند برای برتراند نیز وارد عمل شود و در گزارشی دیگر به نظر می رسد اورتون به دنبال دفاع چپ می باشد و این می تواند شایعه پیوستن بینز به یونایتد را افزایش دهد.
منچستر یونایتد در این فصل به مربی گری مویس در تابستان بسیار برای جذب بینز تلاش کرد و سران اورتون در برابر این پیشنهاد یونایتد برای به خدمت گرفتن لیتون بینز ۲۹ ساله مقاومت کردند و این انتقال انجام نگرفت.

با توجه به زمستان و البته تابستان سال آینده شایعات درباره پیوستن بینز به یونایتد شنیده می شود و گفته شده است مویس می خواهد در ژانویه با ۱۶ میلیون پوند بینز را به اولترافورد بیاورد.

این جای تعجب ندارد که یونایتد به دنبال دفاع چپ می باشد زیرا در دفاع چپ گزینه ای برای جانشینی اورا وجود ندارد هواداران نیز به این مطلب پی برده اند.

اگر چه قرارداد پاتریس اورا نیز در این تابستان به پایان میرسد و باشگاه موناکو که او در سال ۲۰۰۶ از آن باشگاه به یونایتد پیوسته بود باز به آن باشگاه بازگردد و بعید به نظر می رسد فابیو مانند رافائل در این باشگاه بماند و یا الکاساندر بوتنر و احتمال دارد در تابستان مویس در دفاع چپ تغییراتی را انجام دهد.

بینز نشان داده است از رقیب خود یعنی اشلی کول پیشی گرفته است و در جام جهانی آینده بینز به عنوان دفاع چپ قرار بگیرد اما اکنون او با مصدومیت پا روبرو می باشد.


برچسب ها:منچستر یونایتد،

[ یکشنبه 12 بهمن 1393 ] [ علی ]

[ نظرات() ]