تبلیغات
منچستر یونایتد - گرت بیل:الگوی من رایان گیگز است

منچستر یونایتد

پایگاه خبری بروز منچستر یونایتد ستاره تیم رئال مادرید، گرث بیل اذعان می کند که وقتی به سانتیاگو برنابئو آمد، انتظار زدن ضربات ایستگاهی را نداشته است.


در گفتگو با BT Sport راجع به زندگی در پایتخت اسپانیا، او همچنین فاش کرد که در رختکن رئال مادرید از حضور در کنار کریستیانو رونالدو لذت می برد و او را "پسری بسیار با مزه" توصیف کرد.
چند ماه اول حضور در رئال مادرید: "اینجا کمی با تجربیات من متفاوت بوده است. بودن افردای مانند لوکا مودریچ به من کمک می کند، چرا که من او را از زمان حضور در تاتنهام می شناسم."

سرمربی رئال مادرید، کارلو آنچلوتی: "کارلو انسان بسیار متواضعی است؛ او مثل اینکه با همه بازیکنانش کمی شوخی دارد، رفتار می کند. داشتن پائول کلمنت به عنوان یک مربی انگلیسی که انگلیسی صحبت می کند هم به ما کمک می کند."

زین الدین زیدان: "زیدان فوق العاده است، او در چند جلسه تمرینی شرکت می کند و از اول تا آخر تمرینات هنوز سرحال و شاداب است."

کریستیانو رونالدو: "او بسیار با مزه بوده و در رختکن با همه شوخی می کند؛ او توصیه هایی نیز به من می کند. او پسر خیلی با مزه ای است و همیشه در حال شوخی و خنده است."

ضربات آزاد: "وقتی که اولین بار به اینجا آمدم فکر کردم: من از ضربات ایستگاهی دور خواهم افتاد."

بالا و پائین ها: "یک هفته هت تریک خواهید کرد و هفته دیگر در مقابل تیمی ته جدولی خواهید باخت."

الگوها: "شماره 11 همیشه شماره مورد علاقه من بوده است و رایان گیگز همیشه نقش الگو را برایم داشته است.

وقتی شما جوان تر هستید به دنبال بازیکنان بزرگی مانند گیگز و زیدان خواهید بود. من بازیهای آرسنال به همراه دنیس برکمپ، مارک اورمارس و رابرت پیرس را دنبال می کردم. اما روش بازی من روشی است که خودم می خواهم."


برچسب ها:رایان گیگز، رئال مادرید، منچستریونایتد،

[ یکشنبه 12 بهمن 1393 ] [ علی ]

[ نظرات() ]