تبلیغات
منچستر یونایتد - رونی به باشگاه ۵۰۰تایی ها می پیوندد

منچستر یونایتد

پایگاه خبری بروز منچستر یونایتد


وین رونی ستاره ۲۸ ساله منچستریونایتد و تیم ملی انگلستان در صورت حضور در بازی فردا برابر استون ویلا به رکورد ۵۰۰ بازی در دوران حرفه ای بازیگری خود می رسد.

 امروز ویلا پارک به احتمال زیاد شاهد رکوردی دیگری از ستاره تیم ملی انگلستان, وین رونی خواهد بود.در صورتی که وین رونی در بازی فردا برای شیاطین سرخ به میدان برود, به عدد ۵۰۰ حضور در دوران حرفه ای بازیگری اش خواهد رسید. رونی تعداد اندکی از این بازی ها را در اورتون انجام داده است و سپس با انتقال به الدترافورد مبدل به ستاره ای ارزشمند برای باشگاه منچستریونایتد شده است.

به احتمال زیاد رونی به دلیل مصدومیت رابین فان پرسی در بازی فردا حضور خواهد داشت, پس بار دیگری پسر طلایی الدترافورد رکورد دیگری را با نام خود به ثبت می رساند.

رونی در آستانه شکستن رکورد دیگری نیز قرار دارد. وین رونی برای رسیدن به رکورد بیشترین گل زده برای باشگاه تنها ۴۲ گل با سر بابی چارلتون که در صدر این لیست قرار دارد, فاصله دارد. رونی تا این لحظه ۲۰۷ گل برای منچستریونایتد به ثمر رسانده است. سر بابی چارلتون اسطوره منچستریونایتد با ۲۴۹ گل زده با پیراهن شیاطین سرخ در صدر لیست برترین گلزنان تمام ادوار باشگاه قرار دارد.

اکنون وین رونی با رسیدن به اوج دوران بازیگری خود, رکوردهای مختلفی را جابجا می کند. رونی در اوایل فصل جاری در بازی رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان برابر بایرلورکوزن ۲۰۰ گل خود برای منچستریونایتد را به ثمر رساند.
برچسب ها:رونی،

[ یکشنبه 12 بهمن 1393 ] [ علی ]

[ نظرات() ]