تبلیغات
منچستر یونایتد - پیغام ویدیویی رونالدو برای سر آلکس فرگوسن: تو شماره یک هستی رئیس!

منچستر یونایتد

پایگاه خبری بروز منچستر یونایتد در شب مراسم بهترین‌های ورزشی سال بی بی سی، کریستیانو رونالدو بار دیگر از "پدر فوتبالی" خود تقدیر به عمل آورد.

مراسم برترین‌های ورزشی بی بی سی هر ساله با حضور شخصیت‌های بزرگ بریتانیا برگزار می‌شود.

شب گذشته و در شصتمین سال برپایی این مراسم، بی بی سی به پاس خدمات سر آلکس فرگوسن، سرمربی تازه بازنشسته شده شیاطین سرخ، جایزه الماس این شبکه را به وی اهدا کرد.

از سورپرایزهای برنامه، پیام ویدیو کریستیانو رونالدو برای پیرمرد اسکاتلندی بود. ستاره کنونی رئال مادرید که پیشتر در مراسم پرده برداری مجسمه سر آلکس فرگوسن از سرمربی سابق خود تقدیر به عمل آورده بود، بار دیگر لطف و ارادت خود را به پرافتخارترین مرد فوتبال بریتانیا نشان داد.

”سلام رئیس‎، شانس این را دارم تا چنین پیامی ارسال کنم و با دیگران کارها باور نکردنی و فراموش نشدنی شما را به اشتراک بگذارم. هنگامی که به عنوان یک پسر 18 ساله به منچستر آمدم، شما برای من مانند یک پدر در فوتبال بودید و بارها این حرف را گفته‌ام. به من فرصت‌های بسیاری دادید، نکات زیادی را آموختید و من خوشحالم که این پیغام را برای شما می‌فرستم.“”به یاد دارم در روز نخست، پیراهن شماره 28 را درخواست کردم و شما به من شماره هفت را اهدا کردید و باعث شدید زیر فشار قرار گیرم. اما، گفتید مشکلی نیست و تو به زودی لایق برتن کردن آن خواهی بود زیرا، بازیکنی فوق العاده هستی. شما من راه تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه‌ای و خوب را آموختید و به شایستگی این عنوان را کسب می‌کنید زیرا، فوق العاده و شماره یک هستید. شامگاه‌ خوبی داشته‌ باشید، با یکدیگر در ارتباط خواهیم بود.“


برچسب ها:سر آلکس فرگوسن، رونالدو، منچستر،

[ یکشنبه 12 بهمن 1393 ] [ علی ]

[ نظرات() ]